Posjet tvornici Cedevita

Učenici drugog i trećeg razreda bili su u posjetu tvornici Cedevita, u utorak 3. studenog 2015. godine.

Nakon prvog sata i pojedenog obroka u školskoj kuhinji krenuli smo autobusom za Zagreb. Put je bio vrlo zanimljiv i veseo. Pjevale su se pjesme, igrale se igre, brojili auti, ali i prepoznavali pojedini dijelovi grada Zagreba.

Na samom ulazu u tvornicu dočekao nas je lavić Vito, zaštitni znak Cedevite kids koji nas je poveo do same tvornice. Tamo smo obukli zaštitna odjela, kape i navlake na cipele i krenuli u razgledavanje same tvornice. Vidjeli smo gdje se proizvodi napitak Cedevita, bomboni Cedevita, kako se pakiraju te kako radi tvornička traka.

Nakon razgledavanja tvornice, posjetili smo razvojni laboratorij u kojem nastaju svi proizvodi tvornice Cedevite. Tamo smo probali čaj i Cedevitu kids napitak. Čak smo probali i novi okus bombona koji još nije u prodaji. Naučili smo da svaka Cedevita ima devet vitamina, a Cedevita kids uz devet vitamina i kalcij koji je potreban djeci. Zatim je uslijedio najzanimljiviji dio posjeta. Svatko od nas je izradio jedan Cedevita bombon. Na kraju smo dobili bogati poklon paket prepun Cedevita proizvoda.

Sretni, veseli i zadovoljni vratili smo se u Horvate oko 13 sati.

U fotogaleriji možete pogledati fotografije s naše terenske nastave.

objavio: Sanja Škrlac   datum: 13. 11. 2015.