Obavijest za roditelje i učenike

Održavanje nastave tijekom iduća dva tjedna

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Prema danas dobivenim uputama od MZO, od ponedjeljka 16.03.2020.godine, nastava se neće održavati u školama , već će se krenuti s izvođenjem nastave na daljinu.

Online nastava će se za sve učenike organizirati prema rasporedu i smjernicama koje će odrediti MZO, a objavit ćemo ih na mrežnim stranicama.

Za UČENIKE RAZREDNE NASTAVE MZO će u suradnji sa HRT na 3. programu organizirati nastavu prema kurikulumu i nastavnom programu pod nazivom „Škola na trećem“ svaki dan u slijedećim terminima:

·         1.razred od 8 do 10 sati

·         2.razred od 10,12,30 sati

·         3.razred od 13 do 16 sati

·         4.razred od 16 do 19 sati

Uz to, razredne učiteljice će s roditeljima dogovoriti dodatni oblik komunikacije (viber, whatsApp, e-mail, telefon…) preko koje će se dobivati dodatni zadaci i sve ostale informacije.

Za učenike PREDMETNE NASTAVE svaki dan će biti definiran raspored i pripremljeni sadržaji za online nastavu za osnovni paket predmeta za 4-5 sati na dan, a dodatna 2 sata će moći organizirati i predmetni učitelji.

Sadržaji će uključivati videosnimke, predavanja kao i dodatne materijale. Osim toga predmetni učitelji će pripremiti vlastiti sadržaj ili organizirati suradnju u virtualnim razrednima svakog razreda. U našoj školi već postoje virtualni razredi u koje će se osim učenika i razrednika pridružiti i predmetni učitelji.

Dodatno, sportska televizija će emitirati nastavne sadržaje za predmetnu nastavu od 8 do 14 sati.

Posebna obavijest za roditelje učenika 1.-4. razreda:

Roditelji koji ne mogu zbrinuti svoju djecu kod kuće, trebaju se javiti svojim razrednim učiteljicama ili ravnateljici na broj 098  440 651 kako bi se u ponedjeljak organizirao prihvat učenika.

Ravnateljica:

Tatjana Bračun Haddad, prof

objavio: Ivica Podhradski   datum: 15. 3. 2020.