ZELENI PROIZVODI ZA ZELENU EUROPU – EUROPSKA OZNAKA KVALITETE

Projekt  Green products for green Europe prošle godine pokrenula je učiteljica Sandra Koprivnjak, a provodio se cijelu prošlu godinu u prva  četiri razreda naše škole.

Projekt je prepoznat već nekoliko puta pa ga je tako „Školska knjiga“ proglasila nacionalnim projektom, a učiteljica Sandra Koprivnjak predstavila ga je i na Godišnjoj konferenciji Eko škola.

Početkom listopada učiteljicama  Aniti Vrbanić i Sandri Koprivnjak, kao i njihovim učenicima, Nacionalna agencija dodijelila je Nacionalne oznake kvalitete za rad na projektu.

Nacionalna služba za korisnike jednom godišnje predlaže 30 % najboljih projekata za dodjelu Europske oznake kvalitete Središnjoj službi za podršku iz Bruxellesa.

I ovdje su nas prepoznali pa su učiteljicama Aniti Vrbanić i Sandri Koprivnjak  dodijeljene  ove prestižne nagrade kao dokaz da je rad na samom projektu zadovoljio najviše Europske standarde.

Ovim putem čestitamo svim učenicima razredne nastave kao i njihovim učiteljicama! Zahvaljujemo se i učiteljici Zrinki Babić koja se zbog bolesti nije našla na popisu nagrađenih učiteljica iako je većinu zadataka na projektu provela u svom razredu.

Ponosni i sretni, veselimo se novim izazovima!

Neke od radova na projektu možete pogledati i na you tube kanalu našeg projekta:

objavio: SANDRA KOPRIVNJAK   datum: 29. 10. 2021.