EKO –akcija

U subotu, 25. travnja 2015., u našoj je školi održana EKO –akcija u okviru Građanskog odgoja i obrazovanja u kojoj su sudjelovali učenici nižih razreda s učiteljicama i roditeljima.

Dan smo započeli detaljnim čišćenjem okoliša škole i usput  izabrali mjesta gdje ćemo posaditi voćke i ostale sadnice koje smo donijeli.  Nakon predaha ukrasili smo dvorište škole eko – porukama  te tako obilježili Dan planeta Zemlje. Uz kuhanje meda od maslačka i okopavanje ruža, bavili smo se sadnjom ukrasnog bilja (bilo je tu i lavande, perunika, čempresa, begonija, petunija…).  Naš školski vrt je sada bogatiji i za nekoliko malina, aronija, drijenaka, breskvi, šljiva i oraha!

Akcija se odvijala i u školskom parku: ondje su vrijedne mame i tate udružili snage i sadili ukrasno grmlje, popravljali vrtuljak te bojali ljuljačke, klackalice, klupe i tobogan. Pomoć i podršku su nam pružile ravnateljica i tajnica te im ovim putem zahvaljujemo kao i svim roditeljima koji su pomogli kupnjom sadnica i naravno, onima koji su nam se pridružili!

Naš okoliš je sada čišći i ljepši. Učinili smo ga takvim, ponosno i zajedno! Galerija slika.

Obavijest - BIBLIOBUS

Dragi učenici i učitelji, objavljen je novi raspored Bibliobusa. U Horvatima će stajati u srijedu 21.9. od 10.15- 11. 00 h.

Više na rasporedu u prilogu.

PROMJENA RASPOREDA BIBLIOBUSA

Dragi učenici i učitelji,

radi reorganizacije službe objavljen je novi raspored Bibliobusa. Od dana 26. siječnja na stajalištu Horvati Bibliobus stoji srijedom od 10.15 do 11 sati.

Raspored i eventualne promjene možete pratiti i na sljedećoj poveznici:

objavio: Sanja Škrlac   datum: 25. 4. 2015.

Trenutno ne postoji niti jedan album.