Tim za kvalitetu

Samovrjednovanje škole je proces sustavnog i kontinuiranog praćenja, analiziranja i procjenjivanja uspješnosti rada škole. Koristi se kao bitan instrument za jačanje kapaciteta škole te za napredak, razvoj i uspjeh svih dionika odgojno – obrazovnog procesa.

To je proces profesionalne refleksije kroz koji škola dobro upoznaje sama sebe i pronalazi najbolje načine za unaprjeđenje svoga rada. Samovrjednovanje omogućava djelatnicima škola da procjene kvalitetu svoga poučavanja i razrednog ozračja uvažavajući kontekst užeg – školskog i šireg – društvenog, socijalnog i kulturalnog okruženja.

Procesom samovrjednovanja nastoji se odgovoriti na tri temeljna pitanja:

• Koliko je dobra naša škola?

• Kako to znamo?

• Što učiniti da budemo još bolji?

U školskoj godini 2020./2021. Tim za kvalitetu čine:

1. vjeroučiteljica, Zrinka Vraneković prof.
  2. učitelj GEO, Nikola Balaško, prof.
  3. učiteljica HJ, Larisa Oreški Šebek, prof.
  4. učiteljica RN, Anita Vrbanić, mag.prim.obraz.
  5. učiteljica RN, Sandra Koprivnjak, mag.prim.obraz.
  6. pedagoginja, Andrea Grahovac Tržić, mag. ped.
  7. ravnateljica, Tatjana Bračun Haddad, prof. njem. jez.

« Siječanj 2021 »