preskoèi na sadr¾aj

UPUTE ZA KORI©TENJE KNJI®NICE ZA VRIJEME EPIDEMIOLO©KIH MJERA

U knji¾nici OŠ Stjepana Bencekoviæa dopušteno je posuðivanje knjiga bez korištenja èitaonice. Uèenici za pomoæ mogu zatra¾iti knji¾nièarku, uèiteljicu razredne nastave ili uèiteljicu hrvatskog jezika. Uèenici se ne smiju samostalno kretati knji¾nicom i posuðivati knjige. Pri ulasku u knji¾nicu potrebno je dezinficirati ruke, dr¾ati odstojanje od 1,5 metara te ako je moguæe, nositi masku. Posuðene knjige uèenici vraæaju i odla¾u na pult u knji¾nici.

Knji¾nièarka je dostupna uèenicima u knji¾nici u odreðeno vrijeme za pojedini razred. Pogledajte raspored po razredima.

Terenska nastava razredne nastave - Sekiri¹æe, 5.6.2019.

Uèenici razredne nastave (od 1. do 4. razreda), u srijedu 5.6.2019., u pratnji svojih uèiteljica, proveli su prekrasan dan na terenskoj nastavi u mjestu Sekirišæe kraj Sv. Kri¾a Zaèretja.

Terenska nastava poèela je u 8 sati kada su uèenici u školi pojeli doruèak. Nakon toga su se smjestili u autobus te nakon sat vremena došli u Sekirišæe. Tamo ih je doèekao vodiè koji ih je pratio cijelu terensku nastavu. Nakon degustacije domaæih kolaèa i štrudli, uèenici su krenuli put šume gdje se nalaze coprnjice. Putem su uèenici mogli iskušati vo¾nju u kolima koja su vukli konji. Dolaskom u šumu uèenici su kušali zaèarani napitak, upoznali coprnjice i kušali njihovu coprnjastu juhu. Odigrali su mnoge igre kao što su jahanje na metlama, hodanje po balvanu, utrka u punjenju boce vodom, gaðanje mete lukom i strijelom ili praækom i mnoge druge zanimljive igre.

Nakon toga uputili su se do klijeti poznatog glumca Adama Konèiæa. Tamo su upoznali samog glumca, njegova djela te su proširili svoje znanje o rijeèima kajkavskog narjeèja.

Laganim hodom vratili su se na mjesto polaska gdje su ruèali, a zatim odmjerili snage u nogometu te natjecanju u plesu. Mnogi uèenici su kupili i poneku sitnicu u suvenirnici te su se nakon toga zaputili u Horvate. Oko 17 sati vratili su se kuæi sretni, zadovoljni i pomalo umorni.

Obavijest - BIBLIOBUS

Dragi uèenici i uèitelji, objavljen je novi raspored Bibliobusa. U Horvatima æe stajati u srijedu 21.9. od 10.15- 11. 00 h.

Više na rasporedu u prilogu.

PROMJENA RASPOREDA BIBLIOBUSA

Dragi uèenici i uèitelji,

radi reorganizacije slu¾be objavljen je novi raspored Bibliobusa. Od dana 26. sijeènja na stajalištu Horvati Bibliobus stoji srijedom od 10.15 do 11 sati.

Raspored i eventualne promjene mo¾ete pratiti i na sljedeæoj poveznici:

objavio: IJAN SOMI   datum: 10. 6. 2019.

Trenutno ne postoji niti jedan album.

Tra¾ilica

« O¾ujak 2024 »