ODMORKO Ljeto 2023.

Poštovani roditelji i učenici,

Školski sportski savez Grada Zagreba tijekom ljetnog odmora učenika organizira program Odmorko ljeto 2023. Program će se provoditi radnim danima od 26. lipnja do 01. rujna 2023. godine uz stručni i pedagoški nadzor.

Program sa svim informacijama nalazi se u privitku, a sve dodatne informacije mogu se dobiti na 01 4816 340 ili na info@odmorko.hr.

Učenici će u okviru programa moći slobodno plivati na plivalištima: Jelkovec, Utrina, SRC Svetice, ŠRC Šalata, PVC Mladost, Iveru i Zimskom plivalištu Mladost. Uz slobodno plivanje će imati mogućnost usavršavati plivačke tehnike.

Osim plivališta Savez je pripremio i igraonice: tenis (igra i usavršavanje), atletika, streljaštvo, squash, plesovi, rafting, škola kajaka, odbojka na pijesku, rukomet na pijesku, triatlon te Odmorko na Sljemenu.

Novi program Zgombaonica na 6 lokacija: OŠ JELKOVEC, OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, OŠ GUSTAVA KRKLECA, OŠ IVER, OŠ ANTUNA GUSTAVA MATOŠA te ŠRC SVETICE.

Prijave se vrše preko naše Odmorko stranice.

Program Sportski praznici na 5 lokacija: OŠ ALOJZIJA STEPINCA, OŠ HRVATSKI LESKOVAC, OŠ IZIDORA KRŠNJAVOGA, OŠ MARINA DRŽIĆA i OŠ MALEŠNICA.

Lokacije u sklopu Zgombaonice i Sportskih praznika nisu isključivo vezane uz školu u koju učenici polaze, već smiju doći na lokaciju koju odaberu uz prethodnu prijavu!

Za program Sportskih praznika prijave se vrše preko mrežne stranice Hrvatskog školskog sportskog saveza.

Više informacija možete pronaći na mrežnoj stranici www.odmorko.hr i društvenim mrežama Saveza.

Sudjelovanje u aktivnostima je potpuno besplatno za sve učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb.

Priloženi dokumenti:
ODMORKO_LJETO_2023.pdf (9.41 MB)

objavio: Diana Sedmak Gusak   datum: 14. 6. 2023.