Šumska bajka- eko predstava

7. prosinca u školu su nam je došla "Šumska bajka-eko predstava". Glumci Marko i Tihana počastili su nas zabavnom i edukativnom predstavom. Učenici su imali priliku i sami reciklirati, ali i pokazati svoje znanje o recikliranju. Uživali smo prateći Anu u pustolovinama šumom u društvu vilenjaka, Žaca i stabla.

Škole za Afriku - 2. razred

16. studenoga učenici 1. i 2. razreda također su se upoznali s projektom Škole za Afriku. Drugi razred napravio je kasice čašice, a prvi razred je izrađivao kasice zebrice. Svi skupljeni prilozi uplaćuju se na račun projekta.

Škole za Afriku 4. razred

27. listopada učenici 4. razreda su se upoznali s projektom Škole za Afriku. Učenici su s velikim interesom slušali o uvjetima života djece u Etiopiji. Izradili su kasice od čašica u koje su do 10. prosinca trebali skupljati dobrovoljne priloge u skladu s mogućnostima, a koji će na početki novog polugosišta biti uplaćeni na račun projekta.

1. razred upoznaje knjižnicu

U listopadu su nam stigli prvi gosti u knjižnicu. To su bili naši ovogodišnji prvaši koji su došli vidjeti što se sve krije iza vrata knjižnice. Uz pomoć jednog miša i vrijedne ruke naših prvaša upznali smo knjižnicu i napravili plakat koji će nas uvijek podsjetit što to knjige voli ili ne vole.

Tamar Vučković - Brigaš i trebaš

U svibnju nas je posjetila autorica Tamara Vučković te nas upoznala s Brigašom i Trebašom.  Odagnali smo sve brige s puno smijeha i uživanja. Pogledajte kako nam je bilo.