Poštovani roditelji i učenici,

u privitku se nalaze obavijesti, plakati i programi Školskog sportskog saveza Grada Zagreba, a vezani uz organizirane besplatne sportske aktivnosti u sklopu programa Odmorko koji će se održavati za učenike u vrijeme proljetnog odmora od 11. do 14. travnja 2023.

Školski sportski savez Grada Zagreba tijekom proljetnog odmora učenika organizira program Odmorko proljeće 2023.

Program će se provoditi od 11. do 14. travnja 2023. godine.

U okviru ovogodišnjeg proljetnog programa učenici će moći koristiti plivališta Utrina, Svetice, Jelkovec i Zimsko plivalište Mladost.

Osim plivanja učenici će moći sudjelovati u igraonicama kuglanja, taekwondoa, streljaštva, atletike te našeg poludnevnog programa Zgombaonice na tri lokacije:

• ŠRC Svetice

Unutar poludnevnog programa Zgombaonice učenici će imati mogućnosti baviti se raznim sportskim aktivnostima, plivanjem i usavršavanjem plivačkih tehnika te raznim podukama iz pojedinih sportova uz naše stručno i pedagoško osoblje.

Za aktivnosti program Zgombaonice i aktivnost streljaštva zbog ograničenog broja potrebne su prethodne prijave preko naše mrežne stranice.

Sudjelovanje u aktivnostima je potpuno besplatno za sve učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb.

Obavijest - BIBLIOBUS

Dragi učenici i učitelji, objavljen je novi raspored Bibliobusa. U Horvatima će stajati u srijedu 21.9. od 10.15- 11. 00 h.

Više na rasporedu u prilogu.

PROMJENA RASPOREDA BIBLIOBUSA

Dragi učenici i učitelji,

radi reorganizacije službe objavljen je novi raspored Bibliobusa. Od dana 26. siječnja na stajalištu Horvati Bibliobus stoji srijedom od 10.15 do 11 sati.

Raspored i eventualne promjene možete pratiti i na sljedećoj poveznici:

objavio: Diana Sedmak Gusak   datum: 31. 3. 2023.

Trenutno ne postoji niti jedan album.

« Svibanj 2024 »