POZIV NA UKLJUČENJE U AKCIJU ZELENI KORAK

Pozivamo sve učenike, učitelje i roditelje da se uključe i podrže akciju prikupljanja staroga papira u sklopu dm green city projecta 2014. – Akciju Zeleni korak.

- učenici prikupljaju stari papir od 7.4.2014. do 21.4.2014. godine,

- svaka škola koja sudjeluje u akciji Zeleni korak bit će nagrađena od strane Unijapapira s iznosom ekvivalentnim otkupnoj cijeni po jedinici težine (250 kn/toni), a novac će Unijapapir doznačiti školama u roku od 30 dana od dana objave rezultata akcije,

- nakon objave rezultata, šest najboljih škola koje sakupe najviše starog papira bit će pozvano na dodjelu dm green city nagrada gdje će im biti uručena nagrada i priznanje za postignuće koje su ostvarile po pitanju očuvanja okoliša. Nagrade će biti uručene na svečanosti dodjele dm green city nagrada u Zagrebu u svibnju 2014., o čemu će pobjednici akcije biti pravovremeno obaviješteni.

SUSTAV BODOVANJA I NAGRAĐIVANJA

Kako bi sustav bodovanja i nagrađivanja bio pravedan te kako uspjeh pojedine škole ne bi ovisio o broju učenika vće isključivo o njihovom angažmanu, jedinica količine sakupljenog materijala izračunati će se na način da će se ukupna količina sakupljenog materijala po školi podijeliti s ukupnim brojem učenika iste škole.

Obavijest - BIBLIOBUS

Dragi učenici i učitelji, objavljen je novi raspored Bibliobusa. U Horvatima će stajati u srijedu 21.9. od 10.15- 11. 00 h.

Više na rasporedu u prilogu.

PROMJENA RASPOREDA BIBLIOBUSA

Dragi učenici i učitelji,

radi reorganizacije službe objavljen je novi raspored Bibliobusa. Od dana 26. siječnja na stajalištu Horvati Bibliobus stoji srijedom od 10.15 do 11 sati.

Raspored i eventualne promjene možete pratiti i na sljedećoj poveznici:

objavio: Sandra Koprivnjak   datum: 27. 3. 2014.

Trenutno ne postoji niti jedan album.

« Svibanj 2024 »