Upis djece u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2012/2013. obavljati

će se u svim osnovnim školama na području Grada Zagreba 10., 11. i 12. svibnja 2012.

U prvi razred osnovne škole upisivat će se djeca koja do 1. travnja 2012. navrše 6 godina života, a upisuju se u školu po mjestu prebivališta ili prijavljenog boravišta u Gradu Zagrebu

v       Prije upisa obvezan je pregled djeteta radi utvrđivanja njegova psihofizičkog stanja.

Luka Vučemilo, DZ Siget

v       pedagog, psiholog i defektolog škole koju bi dijete trebalo upisati, odnosno kojoj pripada prema upisnom području.

Osnovna škola Stjepana Bencekovića 65 39 010

v       Roditelj ili skrbnik obvezan je od 1. veljače prijaviti dijete nadležnom liječniku škole kako bi dobio upute i točan datum pregleda. U slučaju da dijete ne može pristupiti utvrđivanju psihofizičkog stanja u vremenu koje je utvrđeno rasporedom pregleda, roditelj je dužan do 30. svibnja o tome obavijestiti stručno povjerenstvo škole kojoj dijete pripada prema upisnom području.

v       Ako dijete do 1. travnja nije navršilo šest godina života, nije školski obveznik. Međutim, roditelj ili skrbnik može podnijeti zahtjev za prijevremeni upis, te će za djecu rođenu od 1. travnja do 31. kolovoza 2006. službenik Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i šport u područnom uredu na njihov zahtjev izdati uvjerenje temeljem kojeg mogu pristupiti utvrđivanju psihofizičkog stanja prije upisa.

Na dane upisa roditelj ili skrbnik predočuje školi slijedeće dokumente:

1. Mišljenje stručnog povjerenstva o utvrđenom psihofizičkom stanju djeteta prije upisa u I. razred

Obavijest - BIBLIOBUS

Dragi učenici i učitelji, objavljen je novi raspored Bibliobusa. U Horvatima će stajati u srijedu 21.9. od 10.15- 11. 00 h.

Više na rasporedu u prilogu.

PROMJENA RASPOREDA BIBLIOBUSA

Dragi učenici i učitelji,

radi reorganizacije službe objavljen je novi raspored Bibliobusa. Od dana 26. siječnja na stajalištu Horvati Bibliobus stoji srijedom od 10.15 do 11 sati.

Raspored i eventualne promjene možete pratiti i na sljedećoj poveznici:

objavio: Biljana Kulundžić   datum: 5. 3. 2012.

Trenutno ne postoji niti jedan album.

« Svibanj 2024 »