uvjerenja za dodatne bodove za upis u srednju školu

Uvjerenja za dodatne bodove za upis u srednju školu - školska godina 2012./2013.

Hrvatski školski športski savez izdavati će uvjerenja o sportskim rezultatima postignutim na natjecanjima u sustavu školskog sporta. Svi koji su zainteresirani za dobivanje uvjerenja trebaju ranije pročitati Odluku MZOS-a o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u srednje škole u kalendarskoj godini 2012./2013. Vrednuju se postignuća koja su ostvarena u posljednje dvije godine osnovnog obrazovanja.

Kako do Uvjerenja?

Na adresi http://uvjerenje.skolski-sport.hr/Uvjerenja/home potrebno je pažljivo popuniti podatke koji se traže. Bitno je odabrati za što se traži uvjerenje - za dobivanje dodatnih bodova ili obično uvjerenje kojim se mogu ostvariti neke druge pogodnosti (primjerice, mjesto u domu, stipendija i slično).

Potrebno je ostavi adresu koju će stići uvjerenje a također se može odlučiti za osobno podizanje uvjerenja na adresi Sveti Duh 141, Zagreb. Nakon toga se provjerava e-mail adresa na koju stiže ili odbijenica ili potvrda o zaprimanju zahtjeva.

Odbijenica se dobiva odmah, a potvrda zahtjeva se šalje na samom isteku dana. Svi zahtjevi koji su zaprimljeni do 16 sati, a odobreni su, potvrdu o tome dobiti će u 23:59 sati. Potvrda o odobravanju zahtjeva zaprimljenih nakon 16 sati dobit će se sutradan u 23:59 sati.

Ako je dobivena potvrda, uvjerenje će stići na kućnu adresu, a ukoliko je u zahtjevu navedeno da će se osobno preuzeti uvjerenje, potrebno je doći u HŠŠS (Sveti Duh 141, Zagreb). Učenici koji žele osobno preuzeti zahtjev, a predali su ga prije 11. lipnja, mogu doći po uvjerenje najranije 12. lipnja 2012. godine.  Zahtjevi koji su predani nakon 11. lipnja 2012. mogu uvjerenja preuzeti jedan dan nakon dobivanja potvrde o zaprimanju zahtjeva.

Razlog za dobivanje odbijenice - slučajno ostavljanje pogrešnih podataka, namjerno ostavljanje pogrešnih podataka, podaci o nastupu na županijskom natjecanju nisu ažurirani (tad se zove Županijski školski športski savez i traži se ažuriranje podataka. Podaci o rezultatima na državnom za školsku godinu 2010./2011. i 2011./2012. su već u bazi podataka.

Izvorno je vijest objavljena na internetskim stranicama Hrvatskog školskog športskog saveza.

Obavijest - BIBLIOBUS

Dragi učenici i učitelji, objavljen je novi raspored Bibliobusa. U Horvatima će stajati u srijedu 21.9. od 10.15- 11. 00 h.

Više na rasporedu u prilogu.

PROMJENA RASPOREDA BIBLIOBUSA

Dragi učenici i učitelji,

radi reorganizacije službe objavljen je novi raspored Bibliobusa. Od dana 26. siječnja na stajalištu Horvati Bibliobus stoji srijedom od 10.15 do 11 sati.

Raspored i eventualne promjene možete pratiti i na sljedećoj poveznici:

objavio: Biljana Kulundžić   datum: 21. 6. 2012.

Trenutno ne postoji niti jedan album.

« Svibanj 2024 »